5.9 10.0 0.0 9
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Cztery pechowe gwiazdy z Broadwayu wstrząsają miasteczkiem w Indianie, gdy postanawiają poprzeć nastolatkę walczącą o możliwość pójścia na bal ze swoją dziewczyną.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 3.5

    Zrozumiem wszystko jeśli zostanie to podane w zjadliwy sposób.Ten musical to nie tragedia,ale są momenty tak kiczowate,brokatowe,naiwne,nieprawdziwe oraz przesadzone,że przepraszam,ale nie wierze tej produkcji.Może i tak ma ten musical wyglądać,ale nie kupuję tego.Są momenty ciekawe pod względem fabularnym,do choreografii nie ma się co czepiać.Aktorsko jest kiczowato,ale Streep wychodzi tu najlepiej.Piosenki mało chwytliwe,w stylu High School Musical.Ryan Murphy to mój tegoroczny król kiczu

  • 3

    Twórcy mieli dobre intencje, ale na intencjach się kończy. Dawno nie oglądałem filmu z tak niedorzeczną fabułą, która w każdej linijce dialogu, w każdym wersie piosenki uderza łopatą tak mocno, jak może, które wychodzą z ust stereotypowych, do bólu przegiętych postaci. W dodatku jest to posypane taką ilością lukru, że filmy na Disney Channel są subtelniejsze. Na plus może jeszcze niezła strona muzyczna i choreografia. Kidman i Streep mają niezły ubaw.