X-Men: Apocalypse

2016 Film
5.9 10.0 0.0 60
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.6
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych mutantów, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać go mogą tylko X-Meni.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  To odsłona zawierająca potwora z Power Rangers krzyczącego w nieskończoność g**no typu "niszczenie świata", Henłyka Górskiego, bezbarwnych Jeźdżców Apokalipsy i robienie wszystko, byleby fani X-Men bawili się po prostu źle na seansie.

 • 5

  Niektórzy powinni odpocząć od serii, a inni nie być w ogóle zatrudniani. Subtelności za grosz, część postaci, villain; jego plan i większość cgi złe.

 • 3

  Nudne, okropnie napisane, a do tego zagrane tak, że widać po aktorach zmęczenie serią (szczególnie po Lawrence). Może i X-Meni nie mają wyłącznie dobrych filmów, ale w całej serii tylko X-Men Origins: Wolverine sprawiło równie mocno, że miałem ochotę nie kończyć filmu.

 • 6

  Nie jest może najgorszy ale do ideału mu daleko brakuje. Największym problemem jest tytułowy Apocalypse przerysowany tak do bólu że przypomina Ronana, szkoda tylko że kompletnie nie pasuje do klimatu filmu. Bo mamy tu pełno patosu (aż za dużo) Mystique której się już nie chcę tu być czy romans pomiędzy Xavierem i Magneto oraz polski tego drugiego.... Jedyny plus to nowe pokolenie X-men.