Słodziak

2019 Film
6.3 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Burzliwe dzieciństwo aktora Otisa Lorta oraz jego lat młodzieńczych, kiedy to za pośrednictwem snów i kina próbuje pogodzić się z ojcem.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6.5

  10 American Film Festival.Do scenariusza nie mogę się tu przyczepić,historia jaką przedstawia Nam Shia LaBeouf na pewien sposób szokuję,nie pomyślałbym nawet,że jest z Niego tak dobry scenarzysta-postaci są świetne nakreślone,odpowiednio rozbudowane,mające w sobie pewną zagadkowość.Oczywiście widać elementy autobiograficzne-LaBeouf od pewnego czasu słynie ze swoich dziwnych zachowań-po tym filmie zaczynam je rozumieć.Nie kupuję trochę niektórych jakby zabiegów stylistycznych.Stąd też taka ocena

 • 7

  Mocno osobisty film z nieźle poprowadzonymi postaciami i przyzwoitym aktorstwem. Scenariusz wypada jednak trochę nierówno.

 • 7

  Porządny debiut scenopisarski LaBeoufa. Daje wgląd w to jakie ciężkie miał dzieciństwo, a przy tym nie wkrada się tutaj pretensjonalność.

 • 6.5

  Kino terapeutyczne o tym jak rodzice mają wpływ na nasze przyszłe życie. Porządne z równie porządnym aktorstwem ale nie doświadczyłem tu większych emocji.

 • 6

  Gdyby nie 2 sceny i to w wykonaniu LaBeoufa i Jupe (a życzę chłopakowi pokaźnej kariery) to by było dużo gorzej. Nie zachwycił, ale też nie jest to najgorszy film. Poprawny, ale czegoś mi brakowało.