Świat w ogniu

2019 Film
4.2 10.0 0.0 16
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Mike Banning zostaje oskarżony o próbę zamachu na prezydenta USA. Ścigany przez FBI i tajne służby stara się odnaleźć prawdziwych sprawców.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 6

    Na wstępie to koszmarne tłumaczenie tytułu.Film zły nie jest,dobra akcja,momentami dość intensywna i wybuchowa,ciekawe choć średnie aktorstwo,plus dla Nicka Nolte,napięcie i klimat z poprzednich części jest,przewidywalny scenariusz jak to często bywa ale jako kino akcji to jest ok

  • 5

    Film z lat 90. przeniesiony do 2019 roku. Bywały gorsze akcyjniaki w tym roku, a choć ta produkcja ma swoje przebłyski, ostatecznie nie jest zbytnio wart uwagi. Sorry, ale Nick Nolte, czy przemowy Morgana Freemana nie ocalą filmu, w którym sceny akcji potrafią być chwilami mocno nieczytelne.

  • 5

    Jest słabym filmem, ale ciężko zdobyć mi się na jechanie po nim, bo przyznaję, że seans był strawny. Co prawda w życiu nie powiedziałbym, że dobrze się bawiłem, ale jakoś zleciało mi te 114 minut. Ot, średniak, który kiedyś wyszedłby na kasecie i nikt by nie narzekał. Szkoda na niego uwagi.