Jestem najlepsza. Ja, Tonya

2017 Film
7.4 10.0 0.0 56
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.5
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Tonya Harding pragnie zdobyć olimpijski medal i mimo przeciwności losu udowodnić światu, że jest najlepszą łyżwiarką figurową świata. Jej kariera staje pod znakiem zapytania za sprawą oskarżenia o napaść na koleżankę z reprezentacji, Nancy Kerrigan.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  W niektórych momentach jest pobieżny, a w innych już nie, ale cenię za samoświadomość oraz kapitalny duet Robbie & Janney.

 • 8

  Niekończąca się jazda ̶n̶a̶ ̶ł̶y̶ż̶w̶a̶c̶h̶, z bardzo dobrą Robbie i Janney. Mocno wciągający, chociaż trochę niedomaga po samym wypadku

 • 9

  Nowa jakość w kinie biograficznym. Szalony pomysł na łamanie czwartej ściany, miks wywiadów i fabuły działa genialnie. Do tego niesamowity klimat i gra.

 • 8

  'I, Tonya' mistrzowsko bawi się pomysłem narratora, postacie przełamują fale by opowiedzieć swoją historię. Pierwsza połowa jest najmocniejszą częścią filmu, Jak na ironię, film zaczyna tracić na sile w drugiej godzinie kiedy zagłębia się w opis pewnego incydentu. Skupienie się na innych postaciach niż Tonya lub jej matka umniejszają mrocznemu i zabawnemu stylowi, niemniej jednak dobrze się to ogląda.

 • 8

  Świetnie zagrany i wykonany. Podoba mi się styl obrany w tym filmie, sam fakt, że jest samoświadomy oraz w ogóle historia przedstawiona w tej produkcji.