Córka trenera

2018 Film
7.1 10.0 0.0 37
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z siedemnastoletnią córką Wiktorią. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Polskie kino wstaje z kolan i serwuje nam film, których zdecydowanie jest u nas za mało. Lekko i bezpretensjonalnie pokazany wycinek z życia chcącego zrobić ze swojej pierworodnej samego siebie ojca i chcącej podążać własnym tempem córki, która od rakiety wolałaby czasem machnąć butelką piwerka. Kapitalny Braciak, świetna Bruchnicka, rewelacyjny soundtrack, sundance'owa życióweczka i palące czoło słońce. Mniam.

 • 7

  Życiowe i bardzo dobrze zagrane kino gatunkowe, które jedynie momentami traci tempo i dopiero gdzieś w drugiej połowie historia rozwija się nieco gorzej.

 • 7

  To nie tylko dobry film o kulisach polskiego tenisa ziemnego. Biednego zaznaczmy. To także zabawny film drogi, z dobrym rytmem, znaczonym - jak to u Grzegorzka - odpowiednio dobraną muzyką.W zamyśle jest to najpewniej film o dojrzewaniu z debiutującą, fantastyczną Karoliną Bruchnicką.To w końcu koncert Jacka Braciaka. Chyba pierwszy raz dostał on taki materiał i wykorzystał każdą daną mu na ekranie minutę. Dobrze na drugim planie wypadli także:Agata Buzek, Piotr Żurawski i sam Łukasz Grzegorzek.

 • 7

  Trudno o lepsze kino niezależne w Polsce. Braciak skrada show, a Bruchnicka - zapowiada się na kolejny aktorski talent! Przy tym jeszcze świetna reżyseria Łukasza Grzegorka

 • 6

  Potencjał tematu był z pewnością większy, ale słabe naszkicowanie relacji pomiędzy bohaterami obniżają wartość filmu, który ratować musi swoją konsekwencją aktorską Jacek Braciak. Zwracają uwagę artystyczne, wysmakowane kadry (żaba na korcie) i pomysłowe, momentami patetyczne wykorzystanie motywów muzycznych. To dobry film. Ale mógł być bardzo dobry. Pełna recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/2019/03/06/C%C3%B3rka-trenera-%E2%80%93-%C5%BCaba-na-korcie-ocena-610