Squid Game

2021- Serial
7.9 10.0 0.0 13
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
7.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Setki spłukanych graczy przyjmują dziwne zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Nagroda jest kusząca, ale stawka - przerażająco wysoka.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7
  Red

  Alice in Borderland, chyba mi bardziej siadło. Nie jest to zbyt oryginalny pomysł, ale jednak wciąga i nie sposób się na nim nudzić. Początek znacznie lepszy niż druga połowa, często też się nie trzyma kupy (równe szanse), ale wizualnie i pod względem realizacji zdecydowanie nadrabia. Na wielki minus gra aktorska i dialogi "Vipów".

 • 7.5

  Mimo dwóch zbędnych wątków dziejących się obok głównej gry, Squid Game stanowi naprawdę porządny kawałek serialu, w którym zastanawiasz się, w jaki sposób pozostali przy życiu gracze poradzą sobie z kolejnymi rundami. Szkoda tylko, że 2. połowa finałowego epizodu rozczarowuje.

 • 10

  ......................nic. nie mam na to słów. żadnych

 • 6.5

  Squid Game posiada wiele składowych dobrze Nam wszystkim znanych, bo nie trudno znaleźć porównania do wielu franczyz kinowych czy też serialowych. Jednakże ogląda się to świetnie i zaciekawia na tyle,że trudno oderwać od tego oczy.
  Sezon 1 - 6.5 - Posiada kilka wad-zwłaszcza jest problem z balansem między akcją a ekspozycją, sporo infantylizmu i dziwactw-zapewne dla europejskich widzów niezrozumiałe.Finał sezonu pozostawia wiele do życzenia.
  Sezon 2 - ???

 • 6

  Fajne choć sceny przeciągane na siłę, za dużo gadania.