Obcy: Przymierze

2017 Film
5.5 10.0 0.0 86
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.1
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Załoga statku osadniczego "Przymierze" dociera na obcą planetę. Niebawem zdają sobie sprawę, że to pozornie rajskie miejsce w rzeczywistości jest śmiertelnie niebezpieczne.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Zamierzam zapomnieć o istnieniu tego filmu. Panie Scott po co ta nikomu niepotrzebna geneza? Kilka dobrych ujęć, ale nic poza tym. I został popełniony jak dla mnie jeden z największych grzechów, który można było popełnić czyli zrobienie obcego tylko w CGI bez użycia kostiumu. Nie umiem uwierzyć w tą gumowatą poczwarke, więc i niepokoju nie mogę odczuwać.

 • 4

  Mam ogromny żal do twórców, bo jest to coś dobrego, a zarazem tak bezsensownego, że ciężko zrozumieć. Ktoś to pisał postaci powinien zostać zwolniony.

 • 3

  To film którego jedyną zaletą jest dość przyzwoite pokazanie brutalności obcego. Kilka bardzo przewidywalnych jumpscarów nie umywa się do Obcego. Postawiono na historię Davida a nie Obcego. Wogóle nie ma w tym nic z Obcego. To nawet nie film o nim. On jest tu tylko dodatkiem

 • 2

  Pełen dziur logicznych, okropnie przewidywalny i praktycznie rzecz biorąc niepotrzebny. Na plus oprawa wizualna oraz Fassbender.