Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Horror Story

2023 Film
Kino 20 dni temu
Świat 2 mies. temu
5.4 10.0 0.0 5
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Przewrotna komedia o wchodzeniu w dorosłość, pełna ekscentrycznych postaci, które wprowadzają w życie głównego bohatera chaotyczną mieszankę horroru i komedii, burząc jego dotychczasowy świat.

 • Nowe recenzje krytyków

  • Swoją komediową siłę "Horror Story" zawdzięcza społecznej prawdzie, ukrytej pod grubą warstwą absurdu.

   Więcej
  • Tę nierówność postrzegać można jako największy problem debiutu Apanela. Chwilami niezwykle zabawnego, czego dowodem salwy gromkiego śmiechu na sali, i stawiającego trafne społeczne diagnozy, ale momentami fabularnie nieco kulejącego. Trochę tak, jakby nie do końca starczyło pomysłów na ponad sto minut projekcji. A taki film wymaga w tej materii bardzo dużej precyzji.

   Więcej
  • W tym rozchichranym grajdole Horror Story umykają sprawy ważne i zasadnicze. Społeczna satyra okazała się niezbyt trafiona, a wygrał millenialski humor. Tak więc drugi z debiutów na Konkursie Głównym w tegorocznej Gdyni to niewypał, ale z potencjałem. Niestety niespełnionym..

   Więcej
  • Ilość materiału w Horror Story byłaby idealna na krótki metraż, na ponad 100 minut jest jednak zbyt mała. Zbyt mała do zachwytu, wystarczająca, żeby ulepić warty zobaczenia seans.

   Więcej
  • Przepełniona grozą historia Tomka to przede wszystkim zabawna, tragikomiczna i chwilami nawet niezwykle autentyczna opowieść o dojrzewaniu i odkrywaniu własnej wartości, w świecie, który tę wartość tak bardzo pragnie - niby to głównie młodym, ale tak naprawdę też starszym - siłą odebrać.

   Więcej
 • Nowe recenzje użytkowników

  • Solidny debiut zarówno od strony technicznej (świetny dźwięk) jak i fabularnej. Stanowi całkiem niezły komentarz i podchodzi do tematu bez przesadnej absurdalności, więc przekaz dociera. Przy tym zdarzają mu się pojedyncze problemy jak nierówne tempo spowodowane epizodycznym charakterem fabuły albo humor, który osobiście nie zawsze do mnie trafiał.

  • może i przerysowane, ale jakże często prawdziwe i trafne