Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Półtoragodzinny seans zapewniający raczej letnią rozrywkę, ale wielbiciele tego gatunku nie powinni narzekać. Do najgorszych jeszcze trochę brakuje.

  Więcej
 • Nowa komedia z Jennifer Lopez jest takim typowym średniakiem skierowanym bardziej na rynek VOD niż do kin. Może dlatego na większości rynków trafiła ona na platformę VOD, a w Polsce do kin. Na szczęście nie ma tutaj humoru niskich lotów. Jest kilka momentów, które bawią. Historia przedstawiona na ekranie nie obraża inteligencji widza. Dostarcza trochę rozrywki i pozwala się odprężyć. Choć w moim przekonaniu bardziej nadaje się na wspólny seans na kanapie przed telewizorem niż w kinie.

  Więcej
 • Strasznie głupi film, tylko momentami śmieszny i rzadko kiedy trzymający w napięciu.

  Więcej
 • To nie jest jakieś wybitne kino akcji, ale realizacyjnie film ten trzyma niezły poziom, sprawnie mieszając kolejne zabawne scenki ze strzelaninami albo walką wręcz! Jeśli macie ochotę na taką mieszankę, to z Jennifer Lopez i Joshem Duhamelem miło spędzicie równo 100 minut.

  Więcej