Pełzająca śmierć

2019 Film
6.9 10.0 0.0 23
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Młoda kobieta próbuje ocalić rannego ojca podczas huraganu piątej kategorii. Ich życiu zagraża nadciągająca powódź i aligatory.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  Pomimo wielu pozytywnych opinii na temat tej produkcji,nie podzielam tego entuzjazmu.Owszem mogę stwierdzić,że jest to niezłe animal attack,jednak na tym pozostawię pozytyw.Reszta to niestety dość miałki materiał,w sumie nie spodziewałem się niczego ambitnego,ale były momenty,że łapałem się za głowę,śmiałem czy też żenowałem całokształtem filmu.Najbardziej bałem się o los psa,Kaya irytowała mnie wybitnie i nie wiedziałem,że po tylu ugryzieniach aligatora wciąż można żyć.Odradzam tę przygodę.

 • 8

  Nie wstydzi się swojej konwencji, stawiając na postawienie człowieka w ekstremalnej sytuacji. Globalne ocieplenie zabije nas wszystkich.

 • 8

  To solidnie przygotowany horror z dobrze budowanym napięciem, postaciami, których da się polubić, niezłą grą aktorską oraz świetną warstwą realizacyjną (poza CGI aligatorów, które wypada mocno średnio). 7,5/10

 • 8

  Alexandre Aja po raz kolejny udowadnia, że umie w horrory, bo Crawl to bardzo udany film typu animal attack. Ładnie nakręcony i trzymający w napięciu.

 • 7

  Umówmy się, że to czysto kino rozrywkowe, to przyjemność z oglądania jest większa. Sporo napięcia i Effy Stonem kontra aligatory. Czego chcieć więcej ?