4.2 10.0 0.0 11
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.2
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Opowieść o przygodach Moniki i Dawida. Dzięki tajemniczemu Skoczkowi czasu poznają magiczny świat, w którym żyją pożeracze dni tygodnia i wiele innych niezwykłych postaci. Muszą dowiedzieć się jak cofnąć czas i co zrobić, aby uciec przed wiedźmą, która wykrada wspomnienia.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 4

  Reżyser castingu powinien zostać zwolniony - zły dobór dzieci-aktorów odgrywających główne role zupełnie psuje całość. Scenografowie i operatorzy się napracowali, są tu ciekawe inscenizacje, ale najlepiej grają tu koty: zwierzęcy i tomaszowy. A występ Dawida Ogrodnika zasługuje na osobną kompilację na YouTube

 • 3

  Film zmarnowanej szansy. Miał zadatki na coś lepszego, ale czuję jakby gubił się samemu w tym o czym dokładnie chce być. Poza tym nie korzysta z tej swojej niezłej realizacji oraz utalentowanej obsady, która czeka, aby zrobić z nią coś choć trochę ciekawszego.

 • 3

  Ten film wygląda, jakby miał w sobie ogromny potencjał, ale zabrakło wśród ekipy kogoś, który byłby w stanie to wykorzystać, a szkoda... I Dawid Ogrodnik dostaje ode mnie nagrodę za "najbardziej przesadzone zjadanie czekolady w historii kinematografii".

 • 1

  Najgorszy film jaki widziałam. Film kończy się w momencie, w którym powinna rozgrywać się najciekawszą akcja. Nie nadaje się dla żadnej grupy wiekowej. Wszystkie najciekawsze wątki zostały pominięte. Po trzykrotnym obejrzeniu filmu nadal nie jestem w stanie zrozumieć fabuły filmu. Strata czasu i pieniędzy.