7.3 10.0 0.0 28
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Lara jest piętnastolatką, urodzoną w ciele chłopca. Dziewczyna marzy o zostaniu baletnicą.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Ten film zmiata z powierzchni na jakiś czas po seansie-trudno to wytłumaczyć,ale bomba emocji która narasta wraz z przebiegiem akcji jest momentami trudna do zniesienia.Zapewne wiele osób tego nie zrozumie,ale z pewnością osoby,które w jakikolwiek sposób walczą sami ze sobą, czy to depresja,tożsamość doskonale zrozumieją główną bohaterkę.Posągowa twarz,ale wyrażająca praktyczne wszystko,ból,radość,cierpienie,niepewność.Nie umiem ocenić nic innego w tym filmie.Emocjonalnie mnie rozbroił.Dziękuje!

 • 9
  art

  Fantastyczny film o Larze, która chce być sobą. Genialnie ukazana walka o własną tożsamość. Larze łatwo być wytrwałą podczas treningu baletu, nawet jeśli ceną jest ból fizyczny. Trudniej o cierpliwość, gdy teoretycznie wystarczy tylko czekać, ale nagrodą ma być jej jedyne prawdziwe oblicze. Trenerzy baletu wpajają jej nawyk balansu. Może jednak czasem warto mocno się zachwiać, aby potem złapać równowagę już na zawsze? Świetny debiut reżyserski Dhonta. Genialny debiut aktorski Victora Polstera.

 • 7

  Dhont mierzy się z tematem, którego podłożem jest rozdźwięk między cielesnością a odczuwanym ja.

 • 8

  przejmujący obraz zmagań z własną cielesnością i najlepsza rola męska ubiegłego roku. debiutującego Lukasa Dhonta biorę pod lupę.

 • 8

  Nowe Horyzonty Tourneé #2: Perfekcyjnie wręcz napisana historia, sfilmowana bardzo po europejsku. Czapki z głów, panie Dhont.