Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

2019 Film
6.8 10.0 0.0 31
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Stróż prawa Luke Hobbs i wyrzutek Deckard Shaw łączą swoje siły przeciwko cybernetycznie zmodyfikowanemu przestępcy zagrażającemu całej ludzkości.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Umówmy się-to jest guilty pleasure i to takie mocnego kalibru.A to dlatego,że w tym filmie,jak i w sumie w całej franczyzie są łamane wszelkie prawa fizyki,logiki,dynamiki etc...Absurd goni absurd!Jednak to ma takie tempo,tak to się świetnie ogląda,zarówno wizualnie jak i nawet tekstowo-duet Jonson-Statham to jak perła,oszlifowany diament.Statham robi swoje groźne miny,Johnson melancholijny i twardy jak skała-ale o to tu chodzi.Dałbym 10,ale że się wstydzę to mocne 7.Kino akcji w całej krasie <3

 • 7

  Durnowatość idzie w parze z szaleństwem, a napinane mięśnie z minami Kirby. Śmieciówka, ale jak cudownie tryskająca energią i radością.

 • 10

  Genialna rozrywka.

 • 7

  Bezpretensjonalny oraz widowiskowy odmóżdżacz, gdzie wszystko "gra i buczy" jak należy. I choć chwilami zmęczy czy rzuci o jeden one-liner za dużo, to zdecydowanie nadrabia bezbłędną dynamiką między bohaterami. Tradycyjnie nie zabrakło refleksji nad rolą rodziny w życiu - a jak ! A i występy gościnne mile zaskakują.

 • 8

  Powrót do formy serii po średniej "ósemce". To samoświadome widowisko dostarczające naprawdę masę frajdy w trakcie seansu. Mimo że film składa się ze sporej ilości nieźle nakręconych scen akcji, to właśnie interakcje pomiędzy trio Johnson-Statham-Kirby stanowią najlepszy element całości.