Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Bracia ze stali

2023 Film
Kino 18 dni temu
Świat 2 mies. temu
7.3 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Losy wrestlerskiej rodziny Von Erichs, która miała ogromny wpływ na tą dyscyplinę od lat 60. do dziś.

 • Recenzje krytyków

  • Mam jeden problem z Braćmi ze stali. Rodzina Von Erich może i jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, ale w naszym kraju jej członkowie są totalnie anonimowi. Mam wrażenie, że Durkin trochę o tym nie pomyślał podczas pisania scenariusza. Niektóre sceny i wydarzenia mogą być dla polskiego widza niezrozumiałe, gdyż twórca potraktował je bardzo pobieżnie. Pewnie wyszedł z założenia, że fan wrestlingu o nich wie. Dlatego też na poziomie sportowym ten film na mnie kompletnie nie zadziałał.

   Więcej
  • Jest to niewątpliwie dość przygnębiający seans, jesteśmy z bohaterami bardzo blisko i każda ich tragedia uderza również w nas. Ale w końcu po to się chodzi do kina, żeby czuć i przeżywać.

   Więcej
  • Fani kina sportowego mogą być rozczarowani "Braćmi ze stali". Film Seana Durkina to mocny, choć bardzo delikatny dramat psychologiczny o konsekwencjach życia w toksycznej rodzinie. Gdzie ta toksyczność nie jest widoczna bardzo bezpośrednio i wyrwanie się z niej nie jest łatwe. Kolejna perła w dorobku A24.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • Potężna i emocjonalna historia jest trochę ciągnięta w dół przez ciasną strukturę oraz brak miejsca na oddech w drugiej połowie. Jednakże ukazanie sportu, a także wyniszczającego wpływu rodzica działa. Zaś obsada spisała się bardzo dobrze.

  • "Bracia ze stali" to film opowiadający historię dwóch braci, którzy zostają oddzieleni w dzieciństwie, a następnie spotykają się jako przeciwnicy w ringu bokserskim. Ich relacja jest pełna emocji, a walki są pełne napięcia i dramatyzmu. Film porusza tematy lojalności, rodziny i pasji do sportu.

   https://v0d.online/film-online/bracia-ze-stali-2023-caly-film-online/

  • Czysty biopic. Wrestlingu nie lubię, a też się wciągnąłem i emocjonowałem. Boomer alert: kiedyś to były mordobicia, a teraz mamy Fame czy inne Clout MMA...

  • "Bracia ze stali" to film, który przynosi interesującą historię rodzinnych więzi i dziedzictwa w świecie wrestlingu. Choć aktorstwo i reżyseria są solidne, brakuje mu nieco głębi i oryginalności, co sprawia, że ostatecznie oceniam go na 6/10. Zachęcam Was do zapoznania się z moją recenzją na: https://vodfilmy.pl/filmy-online/bracia-ze-stali/

  • Krew, pot i zbyt wiele zbyt długo tłumionych łez. Historia wielu ciosów, nie tylko fizycznych, i złamanych pod nimi duchów. Może chciałoby się trochę więcej czasu spędzić z bohaterami, bardziej zżyć. Ale na koniec i tak ryczałem.

  • braci się (nie) traci

  • Jest to super ciekaw film, taki bardzo typowy amerykański biopic.Scenariuszowo jest dość oklepanie, mam wrażenie, że każda sportowa rodzina idzie w życiu tym samym algorytmem. Despotyczny ojciec/matka, znęcanie się fizyczne i psychiczne nad dzieckiem, dążenie poprzez dzieci do spełniania własnych ambicji. Destrukcja goni destrukcje a Zac Efron świetnie zagrał, ale na jego twarz ciężko było patrzeć. Techniczni- wiele ciekawych stylistycznych zabiegów,świetny żwawy montaż.Dobra pozycja