Ambulans

2022 Film
5.5 10.0 0.0 4
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Dwóch złodziei kradnie karetkę pogotowia po nieudanym napadzie.

  • 6.5

    Na tle pozostałych filmów Michaela Baya, całość i tak zaskakująco dobrze trzyma się w bardziej realistycznej konwencji. Jeśli więc taki wymuskany, nieco pozerski i bezczelny styl kina akcji będący znakiem rozpoznawczym reżysera wam odpowiada, będziecie bawić się co najmniej dobrze.

  • 6

    Całkiem nieźle zrobiony popcorniak, który sprawdza się na luźny, niedzielny seans w towarzystwie przyjaciół. Można się na nim naprawdę dobrze bawić. Chociaż Michael Bay spokojnie mógł ograniczyć liczbę kraks i wybuchów.

  • 5.6

    Warto wsiąść do tej karetki, ale pod warunkiem, że orientujecie się, w jaki sposób prowadzi Michael Bay. Reżyserowi zdarzy się wjechać po drodze w kilka dość głębokich dziur, być może potrącić nawet kilku przechodniów. Jednego jednak możecie być pewni - strzykawka z adrenaliną z pewnością znajduje się w schowku.

  • Gdyby skupił się bardziej na postaciach i odpuścił sobie trochę brawurowej akcji, postawił na opowieść rozgrywającą się głównie wewnątrz karetki, może widz miałby przekonanie, że obejrzał emocjonujące i trzymające za gardło kino. A tak to tylko kolejny nabrzmiały akcyjniak, który nie spełnia oczekiwań i nie różni się niczym od wielu podobnych produkcji.