Mitchellowie kontra maszyny

2021 Film
8.4 10.0 0.0 11
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
8.2
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Życie pewnej nietypowej rodziny staje na głowie, gdy wszyscy trafiają w sam środek apokalipsy robotów i niefortunnym trafem stają się ostatnią nadzieją ludzkości.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Historia podąża znajomymi tropami, ale przy tym jest w tym wszystkim cała masa serca. Zarówno pod kątem fabuły jak i kreatywnej animacji.

 • 9

  Sądzę, że to świetna pozycja z dobrze napisanymi postaciami, wyśmienitym humorem oraz przepiękną, oryginalną oprawą wizualną. Widać masę serca włożoną w tą produkcję.

 • 9

  Stylistyka tego filmu tak wciąga, że nie mogłem oderwać oczu. Wzrusza tak samo jak bawi, żarty tutaj naprawdę wywołały u mnie łzy śmiechu i padakę. Jeśli Sony PA będzie zmierzać właśnie w tą stronę, to może odzyskam szacunek do tego studia XD
  Gorąco polecam, takiego nakładu pasjii włożonego w film nie widziałem od dawna

 • 8

  Istna karuzela atrakcji i feeria barw, od początku do końca przednia zabawa i przy tym szalenie mądra pozycja, bo poruszająca temat jakże współczesny (człowieczeństwo kontra technologia). Trzeba jednak oglądać uważnie, bo tempo momentami jest aż zbyt zawrotne. Czekam na sequel, a najlepiej to spin-off z mopsem w roli głównej :D

 • 6

  Animacja super, ale historia mnie nie porwała