Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Udany film, który dzięki naturalnemu wdziękowi Pratta, jego widocznemu zaangażowaniu w projekt, wartkiej akcji, zasługuje by ocenić go jako niezły.

  Więcej
 • Nie jest działem ani ambitnym, ani logicznym. Jednak to doskonały spektakl, w którym dobrzy ludzie walczą z tymi podłymi kosmitami. Mimo iż film czerpie garściami z innych filmów SF, to ten konglomerat potrafi dostarczyć lekkostrawnej rozrywki i zwyczajnej frajdy na weekendowy wieczór przy popcornie.

  Więcej
 • Gatunku sci fi ten film nie zmieni. Ba, nawet niczego nowego do niego nie wniesie. Wprost przeciwnie, produkcja czerpie z niego garściami, recyklingując schematy i bezowocnie próbując sklecić coś oryginalnego. Jest to taka jednorazowa, niezobowiązująca rozrywka z fajnymi efektami specjalnymi na wieczór, gdy człowiek chce się odprężyć i nie myśleć za dużo nad tym, co właśnie dzieje się na ekranie.

  Więcej
 • Typowy popcorniak sci-fi z toną głupiutkich pomysłów i logicznym bajzlem w scenariuszu. Jednocześnie wizualnie stojący na bardzo wysokim poziomie, dynamiczny, szybki i trzymający w napięciu. Jeśli więc lubicie takie kino, będziecie zadowoleni. Ale szukając sci-fi, które zapadnie na długo w pamięć, lepiej omijajcie ten obraz szerokim łukiem.

  Więcej
 • Gdyby wszystkie historie z podróżami w czasie tak szybko i logicznie tłumaczyły niektóre zawiłości i rozwiązania, świat kina, były lepszy i unikalibyśmy idiotycznych paradoksów i głupich błędów.

  Więcej
 • Finał tego obrazu nie wywróci waszego życia do góry nogami. Dla widzów obeznanych z tematyką kina rozrywkowego oraz zauważających klisze filmowe zakończenie będzie mało dramatyczne i bardzo przewidywalne. Film jest przeokrutnie długi, zawiera mało akcji, za to całą masę słabych dialogów i scenariuszowych potknięć. "Wojna o Jutro" nie zostanie przeze mnie dobrze zapamiętana - ma pewne ciekawe elementy, ale przy przewadze tych złych fragmentów stają się one ledwo widzialne.

  Więcej
 • To sklejka "Na skraju jutra", "Interstellar" i "Żołnierzy kosmosu", z której powstaje smaczne oraz bardzo przyzwoite widowisko. Ma rozmach, kilka ciekawych pomysłów i porządnych efektów specjalnych, a kiedy trzeba poruszy. Bardzo smaczny hamburger.

  Więcej
 • Siódma woda po kisielu po "Żołnierzach kosmosu". Pozbawiona efektownej akcji, serwująca drętwy humor strzelanka sci-fi z efektownie wykonanymi robakami w CGI.

  Więcej