Dziewczyna we mgle

2017 Film
6.8 10.0 0.0 20
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.9
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Agent specjalny Vogel zostaje wysłany do górskiego miasteczka, aby rozwiązać sprawę zaginięcia szesnastoletniej dziewczyny.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Reżyser a zarazem twórca powieści-rzadko bywa,aby pisarz sam realizował swoje dzieła.I tu chyba wyszło to na plus.Film jest ciekawie osadzony w czasoprzestrzeni,nie jest to może nic wybitne,ale z pewnością zasługuje to na wyróżnienie.To dobry thriller kryminalny,posiadający ciekawych i wyrazistych bohaterów.Nie ukrywam,że domyśliłem się kim był tytułowy "za mgłą" to jednak rewolty sprawiały podczas seansu,że gdzieś zdarzało mi się odrzucać mój konspekt przyczynowo-skutkowy.Duży plus.Mocne 7.

 • 6

  Długo się rozkręca a ostateczne rozwiązanie zagadki czy zagadek jest bardziej niż oczywiste. Mimo to dobrze się ogląda.

 • 7

  Niepokoi i wprawia w zakłopotanie. Niezła gratka dla koneserów rasowego kina, choć ja przewidziałem koniec już na samym początku.

 • 7

  Śledztwo, nagonka medialna, klaustrofobia górskiej doliny. Rybak, który łowi zawsze tą samą rybę.

 • 6

  Ma bardzo fajny setting, niejednoznaczne i intrygujące postaci oraz ciekawą fabułę. Mimo, że punkt wyjścia wydaje się wręcz oklepany, to Carrisi wybiera takie rozwiązania, że widz wcale nie musi czuć się zmęczony oglądaniem po raz kolejny tego samego. Boli, że mimo fajnego wyczucia, reżyser posłużył się kilkoma tanimi pomysłami w końcówce, a w szczególności ostatnim twistem, który obniżył ostateczną ocenę tego filmu.