Grzeczni chłopcy

2019 Film
6.9 10.0 0.0 19
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dwunastoletni Max jest w stresie. Właśnie zaproszono go na jego pierwsze kissing-party, tyle tylko, że nie wie, jak się całować.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Matko jak ja się dobrze na tym bawiłem,jak podobały mi się te rubaszne żarciki i dzieciaki, które tak bardzo są już "dorosłe:D".Owszem można zarzucić temu filmowi,że goni schemat,ale ten schemat w tym przypadku się bardzo dobrze sprawdza.Tempo filmu pędzi jak szalone a kolejne przygody jedynie sprawiają,że widz śmieje się na całego-Tego mi było trzeba:).Trójka dzieciaków to hit!Zdecydowanie jako małolat byłem Lucasem :D - prawda rządzi!I oprócz humoru można też coś fajnego z tego filmu wynieść.

 • 7

  Nie zawsze film trafia pod względem humoru we właściwe nuty, ale całość ciągną trio Tremblay-Williams-Noon, skupienie się również na problemach bohaterów oraz ogólne poczucie naprawdę satysfakcjonującej zabawy w trakcie seansu.

 • 7

  Wydawało mi się, że sednem humoru będzie wyłącznie to iż dzieci zachowują się źle, ale ku mojemu zaskoczeniu humor jest bardziej pomysłowy i rzeczywiście udany. Jedno z największych zaskoczeń tego roku, bo nigdy bym nie pomyślał, że ten film się uda.

 • 6

  młodzieżowa jazda bez trzymanki, przekraczająca wszelkie granice smaku, momentami tak głupia że aż komiczna, recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/2019/08/15/Grzeczni-ch%C5%82opcy-%E2%80%93-wulgarni-dwunastolatkowie-ocena-610

 • 7

  Film jest tak bardzo dynamiczny a podejmowane tematy tak różne, że nie pozwala widzowi się nudzić ani na chwilę. To mądra i zabawna produkcja ze świetnym finałem, a aktorzy tak bardzo dają radę, że nie wiem kogo z głównej trójki bardziej wyróżnić.