Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Jak wytresować smoka 3

2019 Film
7.4 10.0 0.0 32
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Przed Czkawką i Szczerbatkiem zupełnie nowe przygody - mnóstwo niebezpieczeństw, wielkie wyzwania, niezwykła wyprawa w nieznane oraz... miłość. Kiedy nad Berk nadciąga zagrożenie, jakiego nigdy wcześniej jego mieszkańcy nie doświadczyli, Czkawka wie, że musi zrobić wszystko, by uratować smoki. Przyjdzie mu - wraz z przyjaciółmi - udać się w ekscytującą podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpieczne.

 • Najlepsze recenzje krytyków

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Oceniając tylko ostatnie 15min filmu rzekłbym,że takiego zwieńczenia trylogii życzę każdej serii-idealnie podkreślające całość,zamykające wszystkie wątki,wyważone,odpowiednio ckliwe-jednak kiedy już biorąc na warsztat całość animacji,to niestety początek i środek gdzieś się rozlatuje.Scenariusz trochę pisany na kolanie,jakby brakowało pomysłu na ciąg dalszy.Owszem Szczerbatek jest uroczy lecz wydaję mi się,że twórcy jego maślanymi oczami chcieli zatuszować sporo niedociągnięć.Dobre kino rodzinne

  • Wymuszony ten sequel. Skupia się przede wszystkim na Szczerbatku i jego zalotach - bo wiadomo, to urocze i będzie bawić - ale na dalszy plan schodzi tu historia i jakiś konkretny rozwój głównych bohaterów. Treści tu raczej na krótki metraż niż pełnoprawną odsłonę serii, szczególnie, że i villain niespecjalny i cała intryga zalatuje odgrzewanym kotletem.

  • Koniec z klasą po prostu mimo znalezienia wielu "ale" to nie mogę

  • Niby fabuła cieniusieńka, niby motywacja villaina to żart, ale damn - takich emocji nie czułem już od pierwszej części. Pospieszny i zbyt skrótowy finał, ale za to, że popłakałem się na epilogu, nie mogę się gniewać na ten film. Ciut niedosyt, ale będę tęsknił.

  • Fabuła pisana trochę na kolanie, mocno odtwórcza, złoczyńca jest napisany tragicznie (choć mimo wszystko wypada nieco lepiej niż ten złol z części drugiej), a zakończenie mogło zostać nieco lepiej zrobione. Niemniej jednak film całkiem ładnie zamyka tę trylogię, niektóre postacie zaliczają konkretny rozwój, a całość wygląda naprawdę ładnie. Można obejrzeć z sentymentu, ale chyba lepiej powtórzyć sobie poprzednie części, albo sprawdzić serial oparty o te uniwersum.