Jak wytresować smoka 3

2019 Film
7.4 10.0 0.0 32
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Gdy Czkawka zmaga się zadaniami wodza Berk, Szczerbatek trafia na trop tajemniczej smoczycy.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Oceniając tylko ostatnie 15min filmu rzekłbym,że takiego zwieńczenia trylogii życzę każdej serii-idealnie podkreślające całość,zamykające wszystkie wątki,wyważone,odpowiednio ckliwe-jednak kiedy już biorąc na warsztat całość animacji,to niestety początek i środek gdzieś się rozlatuje.Scenariusz trochę pisany na kolanie,jakby brakowało pomysłu na ciąg dalszy.Owszem Szczerbatek jest uroczy lecz wydaję mi się,że twórcy jego maślanymi oczami chcieli zatuszować sporo niedociągnięć.Dobre kino rodzinne

 • 6

  Wymuszony ten sequel. Skupia się przede wszystkim na Szczerbatku i jego zalotach - bo wiadomo, to urocze i będzie bawić - ale na dalszy plan schodzi tu historia i jakiś konkretny rozwój głównych bohaterów. Treści tu raczej na krótki metraż niż pełnoprawną odsłonę serii, szczególnie, że i villain niespecjalny i cała intryga zalatuje odgrzewanym kotletem.

 • 8

  Koniec z klasą po prostu mimo znalezienia wielu "ale" to nie mogę

 • 6

  Niby fabuła cieniusieńka, niby motywacja villaina to żart, ale damn - takich emocji nie czułem już od pierwszej części. Pospieszny i zbyt skrótowy finał, ale za to, że popłakałem się na epilogu, nie mogę się gniewać na ten film. Ciut niedosyt, ale będę tęsknił.

 • 7

  Fabuła pisana trochę na kolanie, mocno odtwórcza, złoczyńca jest napisany tragicznie (choć mimo wszystko wypada nieco lepiej niż ten złol z części drugiej), a zakończenie mogło zostać nieco lepiej zrobione. Niemniej jednak film całkiem ładnie zamyka tę trylogię, niektóre postacie zaliczają konkretny rozwój, a całość wygląda naprawdę ładnie. Można obejrzeć z sentymentu, ale chyba lepiej powtórzyć sobie poprzednie części, albo sprawdzić serial oparty o te uniwersum.