Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Supersiostry

2024 Film
Kino 20 dni temu
Świat 20 dni temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
4.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Nastoletnia Ala nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu, nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę, o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami - i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik i jego niebezpieczny towarzysz Hektor z tajnego Departamentu 92.

 • Recenzje krytyków

  • "Supersiostry" to dzieło zmarnowanej szansy. Zawstydzające swoją odtwórczością i podglądaniem czyjejś pracy domowej. Istnieje żart "Mamo, możemy mieć...?", który w przypadku produkcji Macieja Barczewskiego osiąga krytyczny poziom. Ludzie siedzący głęboko w gatunku będą regularnie widzieć w postaciach lub motywach to, co znają skądś indziej.

   Więcej
  • Widać, że Maciej Barczewski jest wielkim fanem komiksowej popkultury i wie, co robi, stąd też kilka tropów przemyca naprawdę udanie. Przede wszystkim dobrą kartą jest postawienie na naprawdę szalone, acz zaskakujące twisty i granie przerysowanymi do granic możliwości, acz odnajdującymi się bardzo dobrze w tym świecie czarnymi charakterami.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • Poziom ,,Mamo, możemy mieć...?" wywala poza wszelką skalę, jeden zjechany trop filmowy pogania drugi, a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze tona kuriozalności. Rozumiem, że czasem trzeba zagrać bezpiecznie i inspirować się dziełami innych, ale na tych fundamentach trzeba budować coś oryginalnego. Tymczasem ,,Supersiostry" nie mają w sobie niczego nowego. A na nawiązaniu do ,,Stranger Things" w zakończeniu myślałem, że nie wytrzymam.