Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Supersiostry

2024 Film
Kino 15 dni temu
Świat 15 dni temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
4.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Nastoletnia Ala nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu, nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę, o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami - i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik i jego niebezpieczny towarzysz Hektor z tajnego Departamentu 92.

Poziom ,,Mamo, możemy mieć...?" wywala poza wszelką skalę, jeden zjechany trop filmowy pogania drugi, a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze tona kuriozalności. Rozumiem, że czasem trzeba zagrać bezpiecznie i inspirować się dziełami innych, ale na tych fundamentach trzeba budować coś oryginalnego. Tymczasem ,,Supersiostry" nie mają w sobie niczego nowego. A na nawiązaniu do ,,Stranger Things" w zakończeniu myślałem, że nie wytrzymam.

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.