Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Godzilla i Kong: Nowe imperium

2024 Film
Kino 18 dni temu
Świat 19 dni temu
6.8 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Kong broni Ziemi przed niezwykłymi i niebezpiecznymi stworzeniami.

 • Recenzje krytyków

  • Ma się wrażenie, jakby 130 milionów budżetu poszło tutaj totalnie w błoto, bo poza głośną obsadą nie zainwestowano w żaden element, który mógłby sprawić, że choć na chwilę najdzie nas ochota, żeby o Minus One czy jakimkolwiek innym dobrym filmie o potworach, który może się znaleźć w naszej wyobraźni podczas tego seansu zapomnieć.

   Więcej
  • To ponownie bezwstydny film o potworach, który nawet bardziej odchodzi od zwyczajowej powagi tego uniwersum. W zasadzie reżyser traktuje swój nowy film jako plac zabaw i to od dwóch stron. Na jednej płaszczyźnie sprawdza on na co może sobie pozwolić. Zaś na drugiej traktuje postacie jak action figures, którymi bawił się w dzieciństwie. I jest w tym coś niezwykle uroczego co absolutnie rozumiem.

   Więcej
  • Gdy wybieramy się na produkcję Adama Wingarda, od początku wiemy, że nie będzie w niej wzruszających scen czy rozterek moralnych. Będzie za to widowiskowa rozróba, która nacieszy nasze oko, ale o której też zapomnimy za dzień czy dwa. Jest to fastfoodowe świecidełko mające na chwilę przykuć naszą uwagę. I jako takie spełnia się wyśmienicie. Dostarcza tyle rozrywki, że trudno jest ją unieść. Trzeba dodać, że to rozrywka wyborna!

   Więcej
  • Godzilla x Kong to nic wybitnego. Tzn. To nie jest jakieś Oscarowe kino, ale oglądanie team upu przerośniętego goryla i atomowego jaszczura to coś co daje mi taką dziką pierwotną radość. Zapraszam na recenzję BEZ SPOILERÓW

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • „Godzilla x Kong: Nowe imperium” to film pełen paradoksów. Z jednej strony, dostarcza niesamowitej rozrywki dzięki spektakularnym walkom potworów. Z drugiej, boryka się z problemami narracyjnymi i brakiem emocjonalnego ciężaru. Kong w roli głównej zachwyca, ale chaos w jego wykonaniu nie pozwala w pełni cieszyć się seansem. To kinowa jazda bez trzymanki, która jednak zostawia niedosyt.

  • Jestem Team Godzilla i jej sceny to arcydzieło,Kong tez fajny ale tylko on ,ta reszta mało udana i sredni efekt,nie potrzebny mały Kong,reszta potworow cudna

  • „Godzilla i Kong: Nowe imperium” to film, który przekracza oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów serii. Jego unikalne połączenie efektów specjalnych, głęboko rozwiniętej fabuły i emocjonalnej głębi postaci czyni z niego wyjątkowe dzieło w swoim gatunku.

   Więcej
  • "Godzilla i Kong: Nowe imperium" to imponujące widowisko z zapierającymi dech w piersiach scenami walki i wciągającą historią o ochronie Ziemi. Znajdziecie go na przykład tytaj: https://zalukajmy.pl/index.php/movies/filmy-online-godzilla-i-kong-nowe-imperium-caly-film/

  • Świetna zabawa jeśli ktoś lubi naparzające się potwory. Ludzcy bohaterowie nie są przy tym tak nudni i irytujący, jak w poprzedniej części.

  • Polecam obejrzeć w kinie IMAX 3D! Kompletnie inny odbiór, wrażenia, aż zapiera dech w piersiach! Fabuła tak mocno mnie wciągnęła, że kompletnie straciłam poczucie czasu :)

  • Godzilla i Kong: Nowe Imperium to naprawdę spektakularna uczta dla fanów kina akcji i potworów. Wizualne efekty są imponujące, a emocjonalne podróże głównych bohaterów dodają głębi całej historii. Mimo drobnych niedociągnięć fabularnych, film pozostaje dynamicznym i niezapomnianym przeżyciem kinowym. Dla miłośników gatunku, to bez wątpienia film, który warto zobaczyć na dużym ekranie. Moja pełna recenzja: https://vider.online/gdzie-obejrzec/godzilla-i-kong-nowe-imperium/