Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Godzilla i Kong: Nowe imperium

2024 Film
Kino 18 dni temu
Świat 19 dni temu
6.8 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Kong broni Ziemi przed niezwykłymi i niebezpiecznymi stworzeniami.

 • „Godzilla x Kong: Nowe imperium” to film pełen paradoksów. Z jednej strony, dostarcza niesamowitej rozrywki dzięki spektakularnym walkom potworów. Z drugiej, boryka się z problemami narracyjnymi i brakiem emocjonalnego ciężaru. Kong w roli głównej zachwyca, ale chaos w jego wykonaniu nie pozwala w pełni cieszyć się seansem. To kinowa jazda bez trzymanki, która jednak zostawia niedosyt.

 • Jestem Team Godzilla i jej sceny to arcydzieło,Kong tez fajny ale tylko on ,ta reszta mało udana i sredni efekt,nie potrzebny mały Kong,reszta potworow cudna

 • „Godzilla i Kong: Nowe imperium” to film, który przekracza oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów serii. Jego unikalne połączenie efektów specjalnych, głęboko rozwiniętej fabuły i emocjonalnej głębi postaci czyni z niego wyjątkowe dzieło w swoim gatunku.

  Więcej
 • "Godzilla i Kong: Nowe imperium" to imponujące widowisko z zapierającymi dech w piersiach scenami walki i wciągającą historią o ochronie Ziemi. Znajdziecie go na przykład tytaj: https://zalukajmy.pl/index.php/movies/filmy-online-godzilla-i-kong-nowe-imperium-caly-film/

 • Świetna zabawa jeśli ktoś lubi naparzające się potwory. Ludzcy bohaterowie nie są przy tym tak nudni i irytujący, jak w poprzedniej części.

 • Polecam obejrzeć w kinie IMAX 3D! Kompletnie inny odbiór, wrażenia, aż zapiera dech w piersiach! Fabuła tak mocno mnie wciągnęła, że kompletnie straciłam poczucie czasu :)

 • Godzilla i Kong: Nowe Imperium to naprawdę spektakularna uczta dla fanów kina akcji i potworów. Wizualne efekty są imponujące, a emocjonalne podróże głównych bohaterów dodają głębi całej historii. Mimo drobnych niedociągnięć fabularnych, film pozostaje dynamicznym i niezapomnianym przeżyciem kinowym. Dla miłośników gatunku, to bez wątpienia film, który warto zobaczyć na dużym ekranie. Moja pełna recenzja: https://vider.online/gdzie-obejrzec/godzilla-i-kong-nowe-imperium/

 • Mam ogromny problem z tym jak toczy się MonsterVerse, o ile pierwszy filmy cyklu był jakoś narracyjnie i intonacyjnie ciekawy tak kolejne odsłony są pstrokate,momentami niewyraźne (blurowanie tła jest tu na poziomie przedszkolnym wręcz) i mało efektowne (pomimo, że prawie 100% to efekty specjalne).Scenariuszowa papka tylko dolewa gorycz do całości.Nic nie wybrzmiewa i nie gra tu tak jak powinno.Same przedstawienie świata i potworów, jakby to ująć,pozostawia wiele do życzenia.Słabiutko to było.

 • King Kong walczy z bolącym zębem, a Godzilla po uratowaniu miasta odpoczywa w Koloseum. Za bardzo nie ma pomysłu na fabułę, ale za to jest efektownie i zabawne postacie drugoplanowe: młoda małpka i weterynarz.