Skazani na siebie

2021 Film
5.6 10.0 0.0 5
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Losy pary, która właśnie postanowiła się rozstać, ale lockdown zmusił ich do pozostania pod jednym dachem. Przymusowa sytuacja zbliża ich w najbardziej zaskakujący sposób.

 • 7

  To projekt zrealizowany na szybko pod wpływem chwili, ale znakomicie zagrany i obracający ograniczenia realizacyjne na własną korzyść. A inteligentnie skonstruowane kino rozrywkowe, będące komentarzem na temat rzeczywistości oraz nawiązujące do trudnych emocji odczuwanych podczas lockdownu, jest na pewno czymś godnym uwagi.

 • 6

  Można zobaczyć ze względu na charyzmatyczną parę głównych bohaterów i gwiazdy kina w obsadzie. Ciekawe jest też podejście do tematu lockdownu oraz ludzi, których związki rozkwitły albo rozpadły się właśnie podczas pandemii. Przeszkadza naciągana intryga, chaos kompozycyjny i pojawiające się czasem wrażenie, że produkcja ta mogłaby być zdecydowanie lepsza, gdyby twórcy potrafili się zdecydować, co konkretnie chcą nam powiedzieć.

 • Film Douga Limana oceniam raczej pod kątem ciekawostki, która dostarcza miłej, niezobowiązującej rozrywki na wieczór. Może nie jest to produkcja, którą koniecznie należy obejrzeć, niemniej jednak przyjemnie ogląda się nasze aktualne, nieszczęsne położenie w nieco krzywym, filmowym zwierciadle.

 • 5

  Typowa produkcja "kowidowa" sprawiająca wrażenie, jak gdyby jej reżyser myślał, że jako pierwszy nakręci taki film. Marny heist-movie, przeciętna dramedia o kryzysie w związku.

 • 4

  Z niewytłumaczalnego powodu doznaje kompletnej przemiany i ostatecznie dowodzi swojej nijakości - w efekcie końcowym jest opowieścią o niczym. Monotonne nie-wiadomo-co, które pozostawia widza w lekkiej konsternacji i nieustannym zastanawianiu się, co właściwie ogląda.