4.6 10.0 0.0 8
Negatywnie oceniony przez krytyków
2.2
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Powiązane historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości - świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  Gdzie kucharek 5 tam nie ma co jeść.Liczyłem na seans pełen refleksji,mocno pokazujący seksualność i jej aspekty w życiu codziennym,psychice oraz fizyce człowieka.Dostałem-owszem mocne to było ale jakże pozbawione duszy.Momentami miałem wrażenie,że twórczynie chcą mi wbić do głowy jakaś idee co do poruszanego tematu.Brak w tym jakiejkolwiek zachowawczości.Oceniając całość jest to dość słaba próba seksualnej rewolucji.Rozbijając to na 5 krótkich metraży Szelc zdecydowanie wygrywa-mocne 7 fabuły.

 • 3

  Było tyle potencjału w tym pomyśle, bo z takiej antologii da się wiele wycisnąć kiedy ma się tak utalentowane scenarzystki i reżyserki, ale nie wiedzieć jak, wyszedł absolutny bełkot, w którym żadna historia nie jest satysfakcjonująca. Jedyne co stoi na porządnym poziomie to reżyseria i warstwa techniczna.

 • 3

  137 min ... to był błąd. Przestrzegam każdego kto ceni swój czas. Ja tych chwil, które na pewno nie zapadną w pamięć już nie odzyskam.

 • 1

  Dotarlem do początku trzeciego epizodu i sam sobię się dziwię że tyle wytrzymać zdołałem. Mocne 1 w skali ocen

 • 3

  Pierdololo, part 1, 2, 3, 4 i 5