25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

2020 Film
7.0 10.0 0.0 17
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7.5

  Ten film to emocjonalny cios.Cios poniżej pasa,cios,który po seansie gdzieś wciąż się odczuwa.Historia którą pokazuje Holoubek jest przerażająca-nie wyobrażam sobie by przez 18 lat siedzieć w więzieniu,uzyskiwać tortury za coś czego się nie popełniło.Skrzywienie fizyczne i psychiczne jest astronomiczne.Pod względem technicznym i scenariuszowym jest naprawdę dobrze-wszystko poprawnie zrealizowane i skomponowane.A Trojan jest hipnotyzująco przerażający.Nie jest to wybitna pozycja,ale jakże ważna.

 • 6

  Dobrze opowiedziana historia nie przekoloryzowana - warto obejrzeć.

 • 7

  W warstwie emocjonalnej działa aż za mocno, ogląda się z bólem, a poczucie niesprawiedliwości nie odpuszcza nawet po zakończeniu. Zabawa z nielinearnością nie całkiem siadła, ale za to aktorsko jest wybitnie - Kulesza i Trojan błyszczą.

 • 9

  Wstrząsająca sprawa szybko doczekała się adekwatnego obrazu filmowego. Wszystkie decyzje reżyserskie okazały się trafne.

 • 8

  Montaż w pewnych momentach wypada nierówno, ale to co w filmie jest ważne, działa naprawdę wyśmienicie. Całość to dobrze zaprezentowana historia trzymająca w napięciu i wywołująca emocje u widza, a pomagają w tym świetne aktorstwo oraz przyzwoita reżyseria.