Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Kobiety mafii

2018 Film
4.4 10.0 0.0 37
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.7
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Kurwami i chujami nie da się zrobić dobrego filmu. Uwaga! Vega zrobił się wtórny. Tak, tak dokładnie Pitbull był o niebo lepszy

  • No kto by się spodziewał XD Nie jest szkodliwy, jak botoks i chaotyczny, jak kilka ostatnich filmów Vegi, ale tak samo durny, nieśmieszny i jeszcze nudniejszy.

  • Nie wiem czemu sobie to robię. Niczym się nie różni od poprzednich filmów Vegi. Za dużo przekleństw. Poszatkowane, tylko po to żeby potem w formie serialu pojawiło się na showmaxie, przez co oglądając film dużo dziur jest.
   daje 2 bo mi się całkiem Warnke podobała.

  • Tak bardzo zmęczyłem się tym pokazem scen, że zacząłem się zastanawiać dlaczego wyrządzam sobie taką krzywdę oglądając to, będąc szczęśliwym człowiekiem. Wszystko za co kochamy lub nienawidzimy Vegę. Wszystko co już widzieliśmy.