6 Underground

2019 Film
5.5 10.0 0.0 13
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.5
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji - zmienienia świata na lepsze.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  Michael Bay wraca-wraca w swoim standardzie,tworzy bajeczkę,która ma zawrotne tempo,komiczne zagrywki i typowo teledyskowy montaż.Choreografie scen akcji są dobre.Jak to zwykle bywa absurd goni absurd,nie wiem ale podczas seansu miałem przeświadczenie,że gdzieś zalatuje mi "Dom z papieru"-niektóre sytuacje były dość podobne.I co tu jeszcze pisać, no nic! Jak się kocha Michaela Baya to się ktoś zakocha w tej bajce,ja po Transformersach mu nie wierzę,chociaż tym filmem trochę wybielił się:)

 • 8

  Michael Bay w tym co robi najlepiej

 • 6

  Kino exploitation Baya. Prosi się o lepszy skrypt, bo ten napisał naiwny i zajarany Deadpoolem i Call of Duty nastolatek, ale rozpierducha piękna i beztroska.

 • 7

  Jeden z lepszych filmów akcji roku,adrenalina,napięcie,dużo a może za dużo CGI,scenariusz dobry ale momentami irytuje tekstami lecz pomysł ciekawy,fajni aktorzy na czele z Ryanem Reynoldsem,dobrze się ogląda jak to zawsze w przypadku kina akcji pana Baya

 • 3

  Patryk Vega w Hollywood :-)