Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Szkoła melanżu

2019 Film
7.3 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Amy i Molly - dwie przyjaciółki, to prawdziwe gwiazdy akademickie. W przeddzień ukończenia szkoły uświadamiają sobie, że cztery lata nauki były stratą czasu, który można było wykorzystać na imprezowanie. Zdeterminowane dziewczyny chcą nadrobić stracone lata poświęcone nauce na zabawę w jedną noc.

 • 8

  Jak przystało na dobrą młodzieżową komedię, Szkoła melanżu pokazuje te wszystkie młodzieńcze rozterki w lekki sposób, nie stroniąc od dosadnego języka i kilku mniej wyszukanych żartów. Nigdy jednak nie traci z oczu bohaterek, które są tutaj najważniejsze.

 • 7

  Zabawna komedia coming of age znajduje w sobie również przestrzeń na animację i nutkę grozy. Wilde perfekcyjnie potrafi wyważyć ton opowiadanej historii. Już dawno nie było filmów, który w tak oryginalny pokazywałby narkotykowy haj, a przy tym pozostawał szczerze zabawny, wzruszający i wciągający.

 • 7

  Szkoła melanżu jest zabawna, szczera, względnie realistyczna i prawdziwa. To całkiem miły i ładny film schowany pod płaszczem wulgarnej komedii o nastolatkach. Co ważne - sprawdza się na obu płaszczyznach.

 • ?

  Jest przede wszystkim historią o relacjach. Jak przystało na młodzieżową komedię, w lekki sposób porusza problematykę związków i innych młodzieńczych rozterek. Pokazuje, że nie należy podchodzić do życia zbyt poważnie i skupiać się jedynie na szkole. Ważne są wszystkie doświadczenia, także takie jak imprezy.