Zabawa zabawa

2018 Film
6.1 10.0 0.0 39
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Trzy nadużywające alkoholu kobiety próbują pokonać przeciwności losu, które nasilają ich problemy z nałogiem.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Lepszy od "Planu B", ale Dębska wciąż nie zbliżyła się do poziomu "Moich córek krów". Choć wygrany i zagrany znakomicie, zaryzykowałbym stwierdzenie, że ja to wszystko wiem.

 • 6

  Elegancko i poprawnie skrojony dramat obyczajowy (bo komedii w tym nie ma praktycznie w ogóle), ale oglądałem jak przez szybę. Dębska ledwo się prześlizguje po temacie kobiecego alkoholizmu, a to przecież temat-rzeka. Po prostu okej.

 • 6

  Kinga Dębska w najnowszym filmie porusza ważną tematykę społeczną - alkoholizm kobiet. Problem w polskim kinie jeszcze nie „zużyty” można było doskonale wykorzystać do stworzenia wiarygodnego studium przypadku. Zwłaszcza jeśli angażuje się uznane aktorki: Kolak, Kuleszę i Dębską. I to właśnie obsada jest jedynym walorem filmu. Dorota Kolak wręcz brawurowo dźwiga na swych barkach ciężar historii. Historii, która niestety została napisana i zrealizowana nieudolnie, chaotycznie i zbyt grubą kreską.

 • 5

  Pewnie wyjdę znowu na jakiegoś hejtera polskiego kina, ale nie byłem usatysfakcjonowany po tym filmie. Można było znacznie więcej z tego tematu wycisnąć, a Dębska zamiast tego ledwie go liże. Aktorzy wypadają dobrze, realizacja - również, ale po prostu brakuje emocji ani czegoś, co sprawiłoby, że oglądałbym ten film z zainteresowaniem.

 • 9

  Bardzo ważny temat,dobre kino,świetne aktorki .Dla mnie najlepsza Dorota Kolak ,choć nie ustępuje je Agata Kulesza i zaskakuje Maria Dębska. Warto obejrzeć, a potem rozejrzeć się dookoła aby dostrzec jak bardzo ten problem dotyczy nad wszystkich...