Aktualizacja serwisu! M.in. audiorecenzje (podcasty). Sprawdź

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

2020 Film
6.0 10.0 0.0 5
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników
 • 8

  Nie twierdzę, że nie dało się tego filmu zrobić lepiej, ale rozumiem też decyzję WB, by zrobić go za mniejsze pieniądze, by w razie porażki, nie stracić za dużo gotówki. Na szczęście wstydu nie ma i mogą spokojnie kontynuować przygodę, pokazując nam kolejną odsłonę tego kultowego turnieju.

 • 8

  Nie jestem fanem tego typu kreski, co nie znaczy, że w tym akurat przypadku nie pasuje do klimatu czy uniwersum. Byłem wręcz pozytywnie zaskoczony, jak dobrze się tu odnalazła, podobnie jak stylizowane na ostatnich odsłonach Mortal Kombat x-ray'e. Poziom brutalności tej animacji balansuje na granicy dobrego smaku, a trzon historii znamy doskonale od lat. Nie przeszkodziło to jednak autorom w stworzeniu filmu, który bardzo dobrze się ogląda.

 • 5

  Jako preludium dla filmu aktorskiego, który również ma się odznaczać dużą dawką brutalności jest okazją nie do odrzucenia. Niskich lotów fabuła nie powinna odstraszać, gdy ma się w zanadrzu takie chwyty jak z kultowych gier sygnowanych znakiem Mortal Kombat. Bo za całą resztę można ten film pokochać.

 • 3

  Trudno polecić animację "Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge" komukolwiek, bo jest to tytuł bazujący na uwielbieniu fanów do tej znanej marki, a jednocześnie robiący z niej krwawy placek, niczym Scorpion kończący walkę efektownym fatality.