Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
-
Satysfakcjonujące widowisko z bohaterami na których nam zależy + dobry antagonista = Avengers.
-
723 września 2018
- 1
-
-
Crossover na dużą skalę, który nie musiał się powieść, a jednak pokazał, że takie projekty mogą się udać. Wheedon, dziękuję ci za spełnienie mojego marzenia jakim było zobaczenie tych postaci razem.
-
827 września 2018
- 1
-
-
Wielkie wydarzenie, które w zasadzie zmieniło kino. Dzisiaj, co prawda, nie robi aż takiego wrażenia, ale wciąż jest to naprawdę przyzwoita produkcja, którą ogląda się po prostu przyjemnie.
-
827 września 2018
- 1
-
-
Jeden z moich ulubionych filmow Marvela,pierwszy film z kilkoma bohaterami Marvela i zarazem najlepszy,te efekty,muzyka i sceny akcji
-
1013 maja
-
-
-
109 maja
-