Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
6.8 10.0 0.0 7
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Tragiczna śmierć wywraca do góry nogami życie rodziny z przedmieścia, pozostawiając po sobie tylko rozpacz. Czy w takiej sytuacji znajdzie się miejsce na nową miłość?

 • Nowe recenzje krytyków

 • Nowe recenzje użytkowników

  • Pod płaszczem delikatności kryje się cała masa tłumionych emocji. Cholernie smutno się człowiekowi robi, gdy ogląda te 180 stopniowe zakręty ludzkich żyć. To jak bardzo "gently" działa wątek Emily jest totalnie urzękające.

  • Niesamowicie zrealizowany, bardzo przemyślany. porusza bardzo trudne tematy i żadnego nie traktuje inaczej, bagaż emocjonalny jest ogromny ale dobrze spróbować go podnieść, bo w pełnym wydźwięku jest jednym z najbardziej ludzkich filmów, których się nie zapomina, które się przeżywa. Ciężko też nie dodać że soundtrack, praca kamery, kolory a nawet różne proporcje ekranu na różnych etapach filmu to działania, które nie wychodzą niepotrzebnie na wierzch tylko doskonale współgrają z historią.

  • 2-częściowa konstrukcja pięknie uzupełnia całość i tworzy historię rodzinnego odkupienia by wśród wzajemnych żali i pretensji o błędy przyszłości znaleźć katharsis. Ładna, choć minimalnie przesadnie teledyskowa realizacja. Znakomite role dwójki młodych aktorów. Jedna z najlepszych "teen drama" w ostatnich latach.

  • Mógł to być film sportowy, kryminalny, rodzinny czy sensacyjny, ale Schultz chciał ukazać całe życie. Mnogość tematów nie tylko czyni z filmu dobry materiał dla maturzystów, ale pozwala widzom przyglądnąć się bardzo blisko rodzinnym relacjom na tle różnorakich wydarzeń. Film dość jasno dzieli się na dwa większe segmenty, gdzie drugi traci na tempie i intensywności. Wnikliwość reżysera robi jednak wrażenie od pierwszej minuty i pozwala przeżywać emocje bohaterów, a tych z pewnością nie brakuje.

  • szczery do bólu, przepiękny wizualnie, wyciska łzy, kozacko płynie w rytm soundtracku obrazując trudy od porozumienia się do poradzenia z poczuciem winy