Szybcy i wściekli 9

2021 Film
5.0 10.0 0.0 14
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.5
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Cypher prosi Jakoba o pomoc w zemście na Domie i jego drużynie.

 • 6

  Ten cykl się kocha bądź nienawidzi.Absurd goni absurd,patowych sytuacji ogrom.Brak logiki,fizyki i wszystkiego.Ilość wypowiedzianych kluczowych słów takich jak "dom,rodzina" jest tyle,że przestałem liczyć.Wszyscy są nieśmiertelni.Miłość do tego cyklu jest u mnie bezgraniczna,tak samo jak bezgraniczna jest wyobraźnia scenarzystów.Chociaż uważam,że ta część cyklu złapała małą zadyszkę i przydałoby się lekkie odświeżenie.Reasumując mogą jeździć nawet i na dnie oceanu-i tak będe się bawił przednio.

 • 6

  Dostarcza rozrywki, jeśli chodzi o sceny akcji, ale kiedy próbuję podjąć się rzeczy związanych z fabułą, to pod tym względem mocno się zapada. Za dużo postaci, wątków, mamy kolejnego złoczyńcę, który jest bogatym dupkiem i tyle, Cypher z "ósemki", która nic tu w zasadzie nie robi oraz dostajemy strumień świadomości Vina Diesela chcącego w desperacji pokazać, jak bardzo jest jego franczyza głęboka. Wciąż warto ten film obejrzeć w kinach.

 • 6

  Fabularnie próbuje za dużo i za słabo, ale przy tym dalej jest w stanie zaoferować to za co lubię tą serię. Wciąż jest przyjemny i angażujący pomimo problemów.

 • 8

  Jestem od początku fanem serii,doskonałe efekty,kilka nie potrzebnych scen i duzzo akcji oraz fajne aktorstwo i muzyka

 • 5

  Brum brum auto lata wrr grr. W prównaniu do pierwszych części nic nie czuć, nie czuć klimatu, może po za tą historią jacoba, która chociaż coś wniosła do filmu

 • 2

  Cały film wygląda jakby zabrakło czasu na dopracowanie go. Sceny akcji są nieprzemyślane, kręcone jakby na szybko, odstają od pozostałych części poziomem, a co dopiero od konkurencji. Poziom absurdu przebija wszystko co do tej pory miało miejsce. Scenariusz będący zawsze kulą u nogi serii kolejny raz jest jeszcze gorszy niż poprzednio. Film sam w sobie się nie klei, a co dopiero jako część sagi. Wątek dramatyczny nie wybrzmiewa, ba nawet nie ma finału. Po tragicznej ósemce miarka się przebrała.

 • 5

  Raz chce być samoświadomym popkorniakiem, raz głęboką opowieścią o rodzinie. To drugie jest zbyt pretensjonalne i nudne, to pierwsze jest hamowane przez to drugie. I tak to się kręci.

 • 4

  Oni POLECIELI AUTEM W KOSMOS! Dość, serio....dość. Nigdy więcej SiW

 • 5

  Nawet jeżeli staje się to już jednostajne, męczące, czy irytujące, to ciągle przynosi zyski, a widownia kina nagle wypełnia się odmienną publiczną. Ale samolotem w kosmos to już była przesada ....

 • 6.5

  Widać zmianę scenarzysty, bo i mniej to wszystko zwarte, a i dialogi momentami są mocno napompowane. Ale tu wciąż jest sporo dobra, szczególnie w relacjach między bohaterami (zwłaszcza w tej braterskiej), bo rodzina ciągle najważniejsza. Trochę fanserwisu, trochę powrotu do korzeni, doprawione to absurdalnym sosem właściwym dla serii, a Lin wciąż nie traci wyczucia do scen akcji, które są czytelne i przejrzyste.

 • 10

  moga nawet i do jądra ziemi pojechać. uwielbiam

 • 6

  Gdyby nie słabszy finał to byłoby 7. Rozwałka świetna, szalone najazdy kamery, dobry wątek braci, muza. Głupi to wiadomo, ale walor rozrywkowy mocny