Aktualizacja serwisu! Sprawdź

Iron Sky. Inwazja

2019 Film
4.7 10.0 0.0 18
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.9
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Minęło dwadzieścia lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości odkrywają zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 2

    No i jak zwykle skończyło się na pomyśle. Akcja leży, efekty jakoś wyglądają, a humor jest STRASZLIWIE tryhardowy. Hi hi Hitler na T-Reksie, ha ha Mark Cukierberg reptilianinem, hue hue wyznawcy Steve'a Jobsa, ło ło ło żeż ty, ależ to jest nieśmieszne.

  • 2

    To jeszcze gorszy film od poprzedniej części, będący typowym sequelem dający widzowi to samo plus dokładkę tego, co polubił widz w poprzedniczce, czyli znacznie więcej wymuszonego dowcipu i taniego shock value (bo pojawiają się m.in. zmutowani Steve Jobs, Osama bin Laden czy Margaret Thatcher, a Vladimir Putin tańczy swój rosyjski taniec przy akompaniamencie eksplozji nuklearnych). Prędzej wywołuje to żenadę niż nawet uśmiech politowania. A twórcy z tego pragną zrobić kolejne kinowe UNIWERSUM!

  • 2

    Już nawet pierwsza część nie była taka wymuszona, bo przynajmniej był w tym jeszcze interesujący koncept wyjściowy. Tymczasem Inwazja nie ma w sobie żadnego ciekawego pomysłu, a udane żarty można policzyć na palcach jednej ręki. Jeżeli jedyną rzeczą, która jakkolwiek broni film, są efekty specjalne, to wiedz, że coś zdecydowanie poszło nie tak.