
- 100% pozytywnych
- 5 krytyków
- 94% pozytywnych
- 49 użytkowników
Ryan Bingham jest specjalistą zajmującym się zwalnianiem pracowników, a podróżowanie zajmuje znaczną część jego życia. Kiedy poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach.
- Aktorzy: George Clooney, Vera Farmiga, Anna Kendrick, Jason Bateman, Amy Morton i 15 więcej
- Reżyser: Jason Reitman
- Scenariusz: Sheldon Turner, Jason Reitman
- Premiera kinowa: 26 lutego 2010
- Premiera światowa: 5 września 2009
- Ostatnia aktywność: 10 marca
- Dodany: 19 marca 2018
-
7.8Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
-
100%pozytywnych
-
5krytyków
-
5recenzji
-
3oceny
-
3pozytywne
-
0negatywnych
-
-
7.3Pozytywnie oceniony przez użytkowników
-
94%pozytywnych
-
49użytkowników
-
8recenzji
-
47ocen
-
44pozytywne
-
3negatywne
-
-
Recenzje krytyków
-
Formalna gładkość i bezpretensjonalny wdzięk, które czynią seans tak przyjemnym, stanowią też największą wadę filmu. Rzecz nigdy nie nabiera egzystencjalnego ciężaru ani nie rozpala interwencyjnego ognia.
-
Poza świetnym, poruszającym problemy gnębiące ludzkość XXI wieku scenariuszem autorstwa Sheldona Turnera i samego Reitmana, na uwagę zasługują oczywiście zdjęcia.
-
Recenzje użytkowników
-
-
Kino jednego miejsca w wielu jego odsłonach. Niby nic szczególnego, ale scenariusz trzyma się swoich ram od początku do końca.
-
-
"Czasu nie zatrzymasz ani nie zwolnisz" Najważniejsze to być szczęśliwym, żyć w zgodzie z samym sobą i swych wyborów nie żałować. Amen ;)
-
-
TV. Jedna z najbardziej udanych komedii ostatnich lat. Niesamowicie przyjemny film.
-
-
Film ku pokrzepieniu, w gładki sposób o tym, że na życie nie ma jednego sposobu.
-