Aktualizacja serwisu! Sprawdź

Na pokuszenie

2017 Film
6.7 10.0 0.0 48
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.6
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Ranny żołnierz trafia na rekonwalescencję do żeńskiej szkoły z internatem. Pojawienie się mężczyzny zmienia pełną kobiet placówkę.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 6

    Kina Coppoli nie kupuje,nie wiem,jest w tym coś na tyle nietuzinkowego,że nie potrafię nawet sensownie tej myśli wytłumaczyć.Jeżeli chodzi o warsztat Sofii nie ma się tu do czego przyczepić,narracja dobrze osadzona,scenariusz ciekawy i dobrze poprowadzony,aktorsko wszyscy wywiązują się na 5,jednak brakuje tego waloru emocji,faktora,który wzbudziłby wraz z seansem jakieś "COŚ",a tutaj nic.Być może to tylko moja dygresja,nadal czekam na jej dzieło na miarę "Między słowami"

  • 8

    Mógł być nieco dłuższy w trzecim akcie, gdzie akcja pędzi aż na złamanie karku co jest tym bardziej dziwne, bo przez cały poprzedni czas film jest bardzo wolny. Jednakże poza tym zachwyca kreacjami, realizacją i interesującą historią, która trzyma w napięciu.

  • 6

    Sofia Copiola. Wartość filmu wynika z zaczerpnięcia motywów, a nawet całych sekwencji z innych produkcji. Jednak całość jest dość wysmakowana by zainteresować