Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Bob Marley: One Love

2024 Film
Kino 17 dni temu
Świat 21 dni temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Jamajka. Bob Marley i jego zespół grają muzykę reggae.

 • Recenzje krytyków

  • Problem polega na tym, że scenarzyści Frank E. Flowers i Zach Gaylin kompletnie nie są w stanie zainteresować nas historią legendy muzyki. Miotają się w tej opowieści i robią częste przeskoki, przez co wprowadzają do tej struktury ogromny chaos. Niby mają wszystkie składniki potrzebne do zaserwowania wybornego dania, ale nie wiedzą, jak je przygotować. Rzucają wszystko chaotycznie na talerz i mają nadzieję, że jakoś samo się to skomponuje.

   Więcej
  • Dawno, ale to naprawdę dawno nie widziałem filmu tak bezczelnie marnującego swój potencjał. "Bob Marley: One Love" jest nudny, nie ma na siebie żadnego pomysłu, płytki, w zasadzie pozbawiony duszy. Jeśli chcecie lepiej poznać Boba Marleya, polecam absolutnie świetny dokument Kevina Macdonalda z 2012 roku "Marley". Odradzam nawet jeśli jesteście zatwardziałymi fanami reggae.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • Przede wszystkim, należy docenić dużą ilość dobrej muzyki z bardzo wartościowym przesłaniem. Film pokazuje tylko i wyłącznie pozytywną stronę piosenkarza. Ogólnie, jest bardzo przyjemny w odbiorze, niosący pogodę ducha, energię. Jeśli komuś zależy na solidnej, konkretnej biografii, to niestety, ale tutaj tego nie dostanie. U osoby, która kompletnie nic nie wie o życiu Boba M., może pojawić się niedosyt.

  • "Bob Marley: One Love" to wciągający portret legendy muzyki reggae, który w doskonały sposób oddaje ducha i znaczenie jego twórczości. Choć nieco ograniczony w zakresie narracji, film zachwyca świetnymi aktorami i autentycznym brzmieniem reggae, zapewniając niezapomniane doświadczenie dla fanów i nowych odbiorców. Moja recenzja: https://vodfilmy.pl/filmy-online/bob-marley-one-love/

  • Niestety nieudana biografia. Chaotyczna i nieangażująca. Dobrze że przynajmniej sporo muzyki