Buzz Astral

2022 Film
5.9 10.0 0.0 8
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.6
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę - Buzza.

 • 5

  Ja nie wiem szczerze, co takiego Andy widział w Buzzie Astralu po obejrzeniu tego filmu na tyle, że aż musiał dostać tą plastikową zabawkę na swoje urodziny. Ja to bym prędzej rzucił się na Kotexa, nie na tytułowego bohatera.

 • 4

  Było tyle różnych możliwości, żeby pociągnąć to w ciekawym kierunku ale nie zrobiono tego. Scenariusz jest bardzo leniwy i tylko pojedyncze elementy są spoko.

 • 5

  może gdyby nie ten wątek lesbijski

 • 4

  Absolutnie nie mam pojęcia po co powstał ten film.Pixarowi nie można zarzucić jakości bo animacja jest dopieszczona pod każdym względem-wszystko tu gra idealnie jednakże fabularnie to strasznie mdły film.Nie mam pojęcia co Andy widział w Buzzie,że koniecznie go musiał mieć w swojej kolekcji zabawek.Astrala twórcy przedstawiają strasznie chaotycznie i tak mało ciekawie,że trudno nawet na chwile poczuć jakąkolwiek interakcje z bohaterami.To przykre żerowanie na serii Toy Story.Wielki zawód Pixar

 • 6

  Właściwie jest to kino nijakie, scenariusz sredni, postać Buzza wydaje się jakaś nijaka ale ta zabawka była tak cudowna, że nie moglem nie dodać tego filmu do kolekcji "obejrzane". PS Kocham Kotexa!