X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

2014 Film
7.5 10.0 0.0 13
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Spektakularny film science fiction, ukazujący dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i walki o akceptację. X-Meni łączą swe siły, by zawalczyć o przetrwanie gatunków w dwóch epokach. Znani z poprzednich części bohaterowie łączą siły z młodszymi wersjami samych siebie, znanymi z filmu "X-Men: Pierwsza klasa" i przenoszą się w przeszłość, by ocalić swoją i naszą przyszłość.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Z przebojowości i lekkości First Class pozostało niewiele, Singer wolał zalać całość cysterną patosu. Na szczęście znalazło się miejsce na kilka świetnych scen. Nieco męczące.

 • 8

  Najlepszy film X-men w tytule, świetnie łączy motywy z trylogii i Pierwszej klasy kasując przy czym cały syf stworzony prze Foxa na przestrzeni lat, zostawiając tylko ten film i pierwszą klasę otwierając nowy rozdział w marce. Jednakże sam film się broni jako film, świetne sceny akcji, ciekawa intryga czy niezawodni aktorzy. Polecam.

 • 9

  Dziewiątka za to, że piszczałem na tym jak dziecko. Najlepsi Iksmeni.

 • 7

  Mimo pompatycznosci i masy dziur fabularnych, ta produkcja byłoby całkiem niezłym finałem serii X-Men, gdyby Fox nie było na tyle uparte, żeby całą tą franczyzę ciągnącą się w bólach od 2000 roku kontynuować bez przemyślenia.