Śniegu już nigdy nie będzie

2020 Film
5.4 10.0 0.0 6
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Pochodzący ze wschodu Żenia zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. W niedługim czasie zostaje powiernikiem swoich klientów.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Filmy Szumowskiej należą do tych o dość specyficznym podłożu-poruszające tematy ważne,ale w taki sposób,że trudno gdzieś momentami brać je na serio,a może właśnie w tym tkwi jej mocna pozycja w europejskiej kinematografii.Dobry scenariusz,świetny aktorsko,momentami nużący ale to zapewne dlatego,że często tu zmienia się tempo filmu.Czym jest więc ten "śnieg"- to portret społeczeństwa-jakże po seansie mocno smutny.Czy film wart jest reprezentowania Nas w drodze po Oscara-nie wiem,czas pokaże.

 • 7

  Jeden z lepszych polskich filmów,liczylem na oscarową nominacje,bardzo dobry scenariusz,role bardzo dobre,niektóre postacie drugoplamowe mnie nie zachwyciły,piękne zdjęcia i dobra muzyka.

 • 10

  Arcydzieło które nic nie mówi

 • 4

  Byłaby z tego dobra oniryczna opowieść, gdyby coś wiązało się z tą historią. Tymczasem ja kompletnie nie czuję jakby Szumowska miała coś do powiedzenia.

 • 4

  Chyba z Szumowską za bardzo się nie polubimy. Czasami ciężko stwierdzić, co autorom szło na myśli i co konkretnego pragnęli widzom przekazać.