Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Przedziwny to film, który jakimś cudem przedostał się do naszego wymiaru z krainy rzeczy, które nigdy nie zostały zrealizowane. Kolorystycznie przekolorowany, muzycznie przemuzyczniony, a obraz świata obrazkowy niczym na kartce hallmarkowej.

  Więcej
 • Całkiem niezły przykład obrazu, w którym kobieta zajmuje trzecie miejsce w związku, zaraz po psie i samochodach. Dziwne? Owszem, i takich zgrzytów jest więcej. Drobiazgów, które nie pozwalają traktować tego filmu serio.

  Więcej
 • W życiu znajdujemy się więcej niż raz na zakręcie i zawsze warto walczyć - co i tak jest truizmem. Po drugie i chyba najważniejsze, kiedy w końcu dystrybutorzy nauczą się dokonywać skrupulatnej selekcji przed wpuszczeniem marnej produkcji do kin? Pewnie nigdy, ale nadzieja matką głupich.

  Więcej
 • Jeśli nawet na najmniejszą myśl o swoim czworonożnym oddanym druhu napływają wam potoki łez do oczu, to film Simona Curtisa młotem pneumatycznym swojej emocjonalnej manipulacji może poruszy u was jakieś przewrażliwienie czułe struny, w innym razie nie podchodźcie bez odpowiedniej "zaprawy", a najlepiej omijajcie salę kinową możliwie jak najszerszym łukiem. Ostrzegam was: ten film mógłby być bardzo skutecznym narzędziem tortury!

  Więcej
 • Kina z tego wszystkiego nie ma i być nie może. Na końcu mamy jeszcze nachalny product placement pewnej luksusowej włoskiej marki samochodów i dotknięcie psuedometafizyki w guście tak złym, że najbardziej pretensjonalne fragmenty późnego Kieślowskiego czy Iñárritu wydają się arcydziełem dobrego smaku i subtelności. Uciekać od tego z daleka, omijać szerokim łukiem.

  Więcej