Zwyczajna przysługa

2018 Film
7.0 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Stephanie rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie nagłego zniknięcia jej najlepszej przyjaciółki Emily.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Czarna komedia duchem przypominająca „Ze śmiercią jej do twarzy”. Miejscami bardzo sprawna, z trochę niedbałym zakończeniem. Najważniejszym walorem produkcji są oczywiście Kendrick i Lively. Panie z dużym wdziękiem i dystansem potrafiły sprawnie przeprowadzić widza od pikantnej farsy, poprzez thriller, na kliszy rodem z latynoskiej telenoweli skończywszy. Wszystko okraszone dużą dozą humoru, pięknymi ciuchami, dobrym martini i francuskimi piosenkami.

 • 6

  Lubie lekkość z jaką Paul Feig śmiga po gatunku komediowym, jego filmy są z natury lekkie, ciekawe i naprawdę szybką mijają. Tak samo jest z jego najnowszym dziełem. Zwyczajna przysługa zaskakuję tempem oraz samą intrygą. Niezłą rozrywka na sobotni wieczór. Wiadomo, nie jest to żadne guilty plesure ani film wybitny, jednak przyjmując taktykę, tak myślę, samego reżysera, czyli na wszystko patrzeć z wyważonym przymrużeniem oka, dostajemy świetny kombinacje kryminału i komedii.

 • 5

  Paul Feig - chu*owo, ale stabilnie.

 • 6

  Trochę za dużo tych zwrotów akcji. Po wyjściu z kina niewiele zostaje. Ale trzeba przyznać dobrą realizację: scenografia, kostiumy, kompozycja scenariusza (pomysłowe retrospekcje). Do tego świetna Kendrick i wyszprychowana Lively. Ogląda się z przyjemnością. Ale niewiele zostaje po seansie.

 • 7

  Lekki thriller, liczyłem na coś z większym pazurem.