Mare z Easttown

2021- Serial
8.1 10.0 0.0 6
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
8.4
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Detektyw z małego miasteczka w Pensylwanii prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa równocześnie starając się, aby jej życie się nie rozpadło.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 9

    Historia Mare wciąga-i to wciąga toksycznie widza w jej miasteczko i społeczeństwo.Ogromną zaletą jest tu scenariusz,bo to świetnie rozpisana historia,z wieloma płaszczyznami,które ani na chwilę nie schodzą ze swojej torowości,mocnymi dialogami przy których czuć wypieki na twarzy czekając na więcej.To zdecydowanie zasługa reżyserii,Zobel idealnie oddaje pewnego rodzaju klaustrofobie tego miejsca,tych ludzi,ich zawiłe relacje i skryte tajemnice.O Winslet nie mam co tu mówić-niesamowita jest.

  • 8

    Świetny kryminał obyczajowy z rewelacyjną (jak zawsze) rolą Kate Winslet. Twórcy umiejętnie rozwijają zagadkę kryminalną, każdy odcinek jest bardzo dobrze rozpisany, by w finale zmienić się w autentyczny i poruszający dramat-ten prawdziwy, ludzki. Bardzo satysfakcjonujący seans.

  • 9

    Jest to jeden z lepszych mikibseriali jaki widzialem ostatnio,rewelacyjnie zagrany,kiesamowity klimat małomiasteczkowy,Kate błyszczy w każdej scenie,rewelacykny scenariusz,przewidzialem finał ale ja tak już mam