? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Historia młodej członkini Avengersów Kate Bishop, która zastąpiła Clinta Bartona.

 • 6

  Nieźle wypadają sami bohaterowie (oraz Piotr Adamczyk), a sam klimat świąt dodaje trochę do całości. Szkoda tylko, że intryga tu kompletnie nie działa, a sam serial niektórymi postaciami rozczarowuje. Można było znacznie więcej zrobić z tymi postaciami.

 • 5

  Duże rozczarowanie. Na początku fajna kameralna atmosfera, a później wchodzi ta nudna intryga, za dużo wątków i takie sobie zakończenie. Smutno mi, bro.

 • 6.5

  Świetny początek, ale później cała na biało wjeżdża Biała Wdowa i inne niepotrzebne wątki i robi się z tego okropny bałagan, jakby serial zapomniał o czym ma opowiadać. Miał przedstawić Kate, ale jest ona tu nijaka i za wiele się o niej nie dowiedziałem. Finał to największy bajzel od No Way Home (czyli jakieś 5 dni). Przemiana Echo zbyt szybka, w ostatniej chwili pojawia się zupełnie niepotrzebny pionek na planszy. Jakby chcieli wcisnąć tu jeszcze 5 filmów. Renner i Adamczyk robią ten serial.

 • 6

  Mam problem z Hawkeyem.Pierwsze odcinki są świetne,od połowy mam wrażenie,że akcja siada i jedynie ostatnie 5 minut odcinków dają smaczki na więcej.Postaciowo jest nijako,trochę prześmiewczo,ale aż nadto,niektórzy zaś są zbyt poważni.Scenariuszowo tu kuleje pare rzeczy,zwłaszcza rozpisanie antagonistów i samych dialogowości w drugiej części serialu.Fajna chemia Renner-Steinfield,zmarnowany potencjał w Pugh i postaci z Daredevila.I coś co zrobiło końcówkę roku-Adamczyk i jego wiral w sieci.Cudo.

 • 6.5

  Fanom w mniejszej lub większej mierze przypadnie do gustu. Jest dość lekko i niekiedy nawet familijnie ciepło – co potęguje świąteczny klimat. Świetnie wprowadza Kate Bishop, a jej chemia z Yeleną mam nadzieję, że zostanie wykorzystana w przyszłych filmach. Gdyby ktoś się zastanawiał, to Adamczyka jest sporo i jest naprawdę dobry w swojej roli. Póki co Loki > WandaVision >> Hawkeye > Falcon. What if jeszcze nadrabiam.

 • 7

  Dobry,efektowny serial z dobrą obsadą(Polski akcent to Piotr Adamczyk jako jeden z tych złych),fajny klimat świąteczny .Polecam faną Marvela

 • 7

  Swoją przyziemność serial zawdzięcza stosunkowo małej stawce jak na ramy całego Uniwersum. Powoduje to również jednak mniejsze zaangażowanie widza. Na plus serialu są nowe i bardzo charyzmatyczne postacie i ogólna lekkość całości.

 • 5

  Zarżnięty po całości materiał źródłowy. Obiecuje bardzo wiele i nie staje na wysokości zadania. Miewa świetne momenty, ale totalnie marnuje potencjał komiksowego pierwowzoru i pozostawia nas z prostym, pozbawionym pierdo***ęcia finałem z zepsutymi postaciami i płaskim emocjonalnie, ciepłym, ale bez poprawnego zbudowania atmosfery zakończeniem historii. Do tej pory czuję największy zawód w historii całego MCU. Zachęcam do komiksów Fractiona, Lemira i Thompson, żeby przekonać się, że można lepiej.