6.4 10.0 0.0 17
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Mieszkańcy Ktosiowa oczekują Białego Bożego Narodzenia, a zielony stwór Grinch zrobi wszystko, by je zepsuć.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 4

  Dr. Seuss to postać nietuzinkowa.Książki jego autorstwa są przepełnione dziwnością,która na papierze niezwykle jest urokliwa.Niestety ale z wizualizacją świata jaki Dr. Seuss po sobie zostawił twórcy filmowi mają niesamowity problem.Po raz kolejny jest to poprawna ekranizacja-nie wnosi nic co jakby wcześniej było już ukazane-być może ja mam zbyt duże oczekiwania.Mali widzowie z pewnością będą zachwyceni-ja oczekuje jednak więcej tej "duszy" które posiadają w sobie książki.

 • 2

  Nic z ducha oryginału nie zostało zachowane

 • 5

  Wtórna historia. Prócz Grincha bohaterowie nie są specjalnie wyjątkowi. Cały film to losowe, pozszywane ledwo scenki, których cześć w ogóle nic nie wnosi. Katharsis, przemiana głównego bohatera to kwestia dwóch scen w finałowej sekwencji. Młodsi widzowie będą się jednak dobrze bawić. Najlepiej podsumuję to słowami, że czuć, że to sprawka Illumination...

 • 6

  Jedna z lepszych adaptacji książek Dr. Seussa, traktuje materiał źródłowy znacznie lepiej niż film aktorski Howards, ładnie wygląda i można polubić głównego bohatera, ale nie jest to nic specjalnego. To mocno bezpieczna animacja, która jednak dostarczy sporo rozgrywki dzieciom.

 • 6

  Na pewno lepiej traktuje materiał źródłowy niż film Howarda i się wyróżnia wśród produkcji Illumination, ale też nie jakiś świetny. Jest po prostu ok.