Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Mars Express. Świat, który nadejdzie

2023 Film
Kino 2 dni temu
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Mars. Dwoje prywatnych detektywów prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia młodej kobiety. Z jakiego powodu Jun Chow, 18-letnia studentka cybernetyki, jest ścigana przez policję i morderców? Aline Ruby i jej partner Carlos Rivera, który został uratowany w androidzie po jego śmierci pięć lat temu, ścigają się z czasem, aby jako pierwsi znaleźć najbardziej poszukiwaną dziewczynę na Marsie.

  • Recenzje krytyków

    • Jérémie Périn oddał w nasze ręce interesujący thriller zrobiony za pomocą animacji w stylu podobnym do japońskich produkcji. Pomimo towarzyszącego mi dyskomfortu psychicznego, film ogląda się naprawdę dobrze - nie tylko ze względów wizualnych.

      Więcej
  • Recenzje użytkowników

    • Pobudza inspiracjami, ale pozostaje w głowie dzięki własnym pomysłom. To przemyślana wizja skupiona na wizualnym opowiadaniu historii. Szanuję to, że twórcy nie udają, że niektóre dość oczywiste elementy fabuły (korupcja) są zaskakujące, a poruszone przez wielu innych motywy warte dłuższego rozwinięcia (strajki). Zamiast tego poświęcają czas na wykreowanie świetnego duetu głównych bohaterów. Mars Express pełnokrwiste i świetnie wyglądające S-F, którego potrzebowałem.