6.9 10.0 0.0 3
Pozytywnie oceniony przez krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników

Komedia omyłek o perypetiach dwóch małżeństw. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie podporządkowane dobrej pracy i drugiej ciąży. Kasia i Bartek borykają się z poważnymi...

  • 7

    To materiał na kinowy przebój. Maraton gagów, nieporozumień oraz niedopowiedzeń, które znajdą ujście w najmniej oczekiwanym momencie. Doskonale się to ogląda, a uśmiech z twarzy nie schodzi od pierwszej do ostatniej minuty. Udana satyra na klasę średnią. Wizualnie atrakcyjne i trafne lusterko, w którym przejrzeć będzie się mogło wielu współczesnych trzydziestolatków i czterdziestolatków.

  • 7

    Grzybowski powtórzył sukces Śliwy i Maślony, pokazując się w swoim debiucie jako autor znakomicie czujący humor, ale także wewnętrzną energię scenariusza - utrzymujący odpowiednie tempo akcji, regulujący emocje bohaterów, które raz po raz wybuchają na ekranie, by jeszcze bardziej wikłać fabułę. Jego film to prawdziwy potok trafnych socjologicznych obserwacji, charakterologicznych portretów i porywającego humoru.

  • 6.7

    Grzybowski udowadnia, że podstaw dobrego filmu nie należy doszukiwać się w rozmachu inscenizacyjnym, splendorze i rozbuchanym widowisku. Fundamentami są u niego prostota, przemyślany tekst oraz nienaganne aktorstwo.